ČLÁNEK
article 224 image
25 týmů mladších žáků odehrálo svoji kvalifikaci

Venkovní kurty na Pragovce ožily mádežnickým volejbalem.

Celkem 25 tří člených  týmů mladších žáků se zapojilo do kvalifice Pražského přeboru. Z domácího pořadatelského družstva Lvi Praha to bylo pět trojic. Své klubové reprezentace se hoši zhostili skvěle .

Bojovalo se o účast v 5 ligách a v první lize mají Lvi 2 družstva , jedno ve druhé  a dva týmy těch nejmladších jsou ve třřetí lize.

Velká gratulace !!!

Díky našim mladým trenérkám za skvělou organizaci náročného mládežnického turnaje v 30-ti stupňovém vedru.

 

WhatsApp Image 2020-09-13 at 16.25.17

 

Rozdělení po kvalifikaci Pražského přeboru ml. žáků 2020/21

Kvalifikace se zúčastnilo 25 družstev. 

Do I. ligy postoupila družstva (vítězové skupin):

Lvi Praha A, Prosek A, Lvi Praha C, Kometa A, Orion A 

Do II. ligy postoupila družstva (družstva na 2. místě skupin):

Prosek D, Kometa B, Dansport A, Lvi Praha B, Prosek B 

Do III. ligy postoupila družstva (družstva na 3. místě):

Kometa C, Meteor A, Lvi Praha D, Orion B, Lvi Praha E

Do IV. ligy postoupila družstva (družstva na 4. místě):

Dansport B, Prosek E, Prosek C, Prosek F, Vršovice

Do V. ligy postoupila družstva (družstva na 5.místě):

Orion C, Kometa D, Dansport C, Meteor C, Meteor B

 

Všech pět lig se hraje na dva vítězné sety od stavu 5:5, případný tie-break od 0:0 do 15 bodů.

Startovné za tým bude 200 Kč a platí se i při neúčasti družstva na turnaji.
Zápasy 1., 2., 3., 4. ligy se budou hrát na ZŠ Brdičkova na Lužinách ve stanovených termínech ve třech tělocvičnách, první dvě ligy od 8:30 hod., třetí a čtvrtá od 12:30 hod.  
Pátá liga se hraje v tělocvičně ZŠ Žernosecká (Meteor).

Vítězové jednotlivých lig postupují o ligu výše, poslední sestupují o ligu níže.
První turnaj se uskuteční v neděli 18.10.2020

 

 

 

KALENDÁŘ AKCÍ

3

Prosinec

EX-M Aero x Lvi 18.00 - hala Odolena Voda

11

Prosinec

EX-M Lvi x Příbram 19.00 - Unyp arena

17

Prosinec

EX-M České Budějovice x Lvi 18.00 - hala Stromovka