MLADŠÍ ŽÁCI

Kategori mladších žáků hrají v letošní sezoně hoši narození v letech 2006 a mladší. V současné době se staráme o  tréninkovovou skupinu mladších žáků, z nichž někteří pokročilí trénují v rámci starších žáku "B".  Ostatní tvoří samostatnou tréninkovou skupinu , která se připravuje pravidelně 3x týdně. Mladší žási hrají  svoji soutěž v rámci pražského přeboru. Tato soutěž se hraje,  jako soutěž tříčlených družstev s uplatněním volejbalových pravidel , na zmenšeném hřišti. Náš klub má přihlášeno celkem 5 družstev chlapců a 1 družstvo dívek. Na závěr sezony jsou družstva přihlášena do celostátního turnaje mladších žáků , který je veden jako přebor ČR mladších žáků.  

Hráči do týmů jsou přijímáni   ze sportovních tříd ZŠ Brdičkova a dalších příchozích zájemců  o kvalitní volejbalovou přípravu s chutí do výkonostního a vrcholového sportu. Jsme zcela otevřeni nově příchozím zájemcům , kteří mají nadšení a chuť pravidelně sportovat.

Družstva se pravidelně připravují v tělocvičnách ZŠ Brdičkova - Brdičkova 1878 Praha 13. Zde také probíhají všechna utkání přeboru Prahy žáků. 

Termíny tréninků družstva madších žáků :

Pondělí 15,30 - 17,00 , Úterý  15,30 - 17,00 , Čtvrtek 15,30 - 17,00  

 

Martin Kočka
Martin Kočka
Trenér
739 549 400