ČLÁNEK
article 195 image
5.turnaj Extraligy kadetů
01.03.2020 Kadeti

Na 5. turnaj extraligy kadetů jsme tentokrát cestovali do Nového Jičína. Po těsném sestupu z první pětky, v minulém turnaji,  jsme očekávali vítězství ve druhé skupině a návrat mezi elitní skupinu kadetů. To se podařilo a kluci všechny svá utkání vyhráli a poslední turnaj , před finálovým , si zahrají v první pětce.

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1   Lvi Praha 4 3 1 0 0 12:3 350:283 11
2   Kolín 4 2 0 0 2 6:7 273:291 6
3   Nový Jičín 4 1 1 0 2 6:8 310:296 5
4   VK Ostrava 4 1 0 1 2 6:9 313:344 4
5   Velké Meziříčí 4 1 0 1 2 6:9 313:345 4

Výsledky :

9. kolo
1 29. 2. 2020, 10:00 Nový Jičín - VK Ostrava Purkyňova 116 Nový Jičín 0:3 (-22,-23,-23)  
2 29. 2. 2020, 13:00 Kolín - Velké Meziříčí Purkyňova 116 Nový Jičín 3:0 (24,17,22)  
3 29. 2. 2020, 13:00 Lvi Praha - VK Ostrava Purkyňova 116 Nový Jičín 3:2 (18,13,-22,-15,12)  
4 29. 2. 2020, 16:00 Nový Jičín - Kolín Purkyňova 116 Nový Jičín 3:0 (15,18,20)  
5 29. 2. 2020, 16:00 Lvi Praha - Velké Meziříčí Purkyňova 116 Nový Jičín 3:1 (16,22,-23,18)  

10. kolo
6 1. 3. 2020, 09:00 VK Ostrava - Kolín Purkyňova 116 Nový Jičín 1:3 (21,-25,-18,-10)  
7 1. 3. 2020, 09:00 Nový Jičín - Lvi Praha Purkyňova 116 Nový Jičín 0:3 (-23,-21,-19)  
8 1. 3. 2020, 12:00 Velké Meziříčí - VK Ostrava Purkyňova 116 Nový Jičín 3:0 (24,22,21)  
9 1. 3. 2020, 12:00 Kolín - Lvi Praha Purkyňova 116 Nový Jičín 0:3 (-11,-19,-16)  
10 1. 3. 2020, 15:00 Velké Meziříčí - Nový Jičín Purkyňova 116 Nový Jičín 2:3 (20,-12,-18,19,-13)

Hraje se ještě jeden turnaj o body . Podle konečného pořadí se prvních 8 týmů zúčastní finálovoho turnaje v Praze.

Celkové pořadí kadetské extraligy po pěti turnajích:

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1   Liberec 4 0 0 0 0 0:0 0:0 78
2   Příbram 4 0 0 0 0 0:0 0:0 75
3   Brno 4 0 0 0 0 0:0 0:0 72
4   Slavia HK 4 0 0 0 0 1:0 0:0 64
5   Lvi Praha 4 0 0 0 0 0:0 0:0 64
6   VK Ostrava 4 0 0 0 0 0:0 0:0 54
7   Kojetín 4 0 0 0 0 0:0 0:0 53
8   Blue Ostrava 4 0 0 0 0 1:0 0:0 50
9   Velké Meziříčí 4 0 0 0 0 0:0 0:0 50
10   Kolín 4 0 0 0 0 0:0 0:0 48
11   Nový Jičín 4 0 0 0 0 0:0 0:0 34
12   Zlín 4 0 0 0 0 0:0 0:0 32
13   Prosek 4 0 0 0 0 0:0 0:0 30
14   Green F-M. 4 0 0 0 0 0:0 0:0 29
15   Ústí n. L. 4 0 0 0 0 1:0 0:0 26
16   České Budějovice 4 0 0 0 0 0:0 0:0 26
17   Svitavy 4 0 0 0 0 0:0 0:0 24
18   Česká Třebová 4 0 0 0 0 0:0 0:0 18
19   Sokolov 4 0 0 0 0 0:0 0:0 9
20   Karlovarsko 4 0 0 0 0 0:0 0:0 4
KALENDÁŘ AKCÍ

16

Srpen

16.8 - 21.8. Klubové letní soustředění Litomyšl