ČLÁNEK
article 144 image
První domácí dvojzápas vítězně
12.10.2019 B-Tým

B-tým Lvů obstál v první domácí zkoušce a v obou zápasech zvítězil shodně 3:0. Zejména páteční zápas se silným Libercem B , byl excelentní.

Těšíme se na další vystoupení mladíků v silně obsazené prvoligové soutěži. Zkušenější hráči z jiných týmů nechtějí prohrávat z mladšími protihráči a proto všechna utkání mají patřičný náboj.

 

1   Benátky n. J. 4 3 1 0 0   12:3 11
2   Velké Meziříčí 5 3 0 1 1   11:7 10
3   Staré Město 4 2 1 0 1   10:5 8
4   Lvi Praha B 4 2 1 0 1   9:5 8
5   Dobřichovice 4 2 1 0 1   9:6 8
6   ČZU Praha 4 2 0 1 1   8:7 7
7   Liberec B 4 2 0 0 2   7:7 6
8   Brno 4 1 1 0 2   7:8 5
9   Bučovice 4 1 0 2 1   8:9 5
10   České Budějovice B 5 1 0 1 3   5:12 4
11   SCM-ČVS-KTI 2 1 0 0 1   3:3 3
12   MFF Praha 4 1 0 0 3   4:9 3
13   Hradec Králové 4 0 0 0 4   0:12 0
1 27. 9. 2019, 19:30 Benátky n. J. - Dobřichovice   3:0 (20,22,22)  
2 27. 9. 2019, 19:00 ČZU Praha - České Budějovice B   3:0 (19,15,21)  
3 27. 9. 2019, 18:00 Staré Město - Lvi Praha B   3:0 (22,17,22)  
4 27. 9. 2019, 19:00 Bučovice - MFF Praha   3:0 (18,18,15)  
5 27. 9. 2019, 19:45 Liberec B - Brno   3:0 (13,23,22)  
6 27. 9. 2019, 19:00 Hradec Králové - Velké Meziříčí   0:3 (-18,-22,-24)  
7 29. 9. 2019, 10:00 SCM-ČVS-KTI - Velké Meziříčí   0:3 (-26,-25,-18)  
2. kolo
8 28. 9. 2019, 17:00 Benátky n. J. - České Budějovice B   3:0 (21,16,16)  
9 28. 9. 2019, 18:00 ČZU Praha - Dobřichovice   0:3 (-16,-17,-23)  
10 28. 9. 2019, 17:00 Staré Město - MFF Praha   3:0 (16,15,25)  
11 28. 9. 2019, 18:00 Bučovice - Lvi Praha B   2:3 (20,17,-23,-23,-13)  
12 28. 9. 2019, 09:00 Liberec B - Velké Meziříčí   1:3 (-19,22,-24,-24)  
13 28. 9. 2019, 16:30 Hradec Králové - Brno   0:3 (-13,-24,-24)  
14 29. 9. 2019, 14:00 SCM-ČVS-KTI - České Budějovice B   3:0 (19,29,19)  
3. kolo
15 11. 10. 2019, 18:00 Dobřichovice - Brno   3:1 (21,23,-20,16)  
16 11. 10. 2019, 19:00 České Budějovice B - Velké Meziříčí   3:0 (15,20,17)  
17 11. 10. 2019, 18:00 Lvi Praha B - Liberec B   3:0 (17,14,16)  
18 11. 10. 2019, 19:00 MFF Praha - Hradec Králové   3:0 (25,15,21)  
19 11. 10. 2019, 19:30 Benátky n. J. - Staré Město   3:1 (11,21,-21,13)  
20 11. 10. 2019, 19:00 ČZU Praha - Bučovice   3:1 (12,-21,22,17)  
21 17. 12. 2019, 18:30 SCM-ČVS-KTI - Hradec Králové Sportovní 1801 Nymburk .  

4. kolo
22 12. 10. 2019, 17:00 Dobřichovice - Velké Meziříčí   3:2 (22,20,-20,-18,12)  
23 12. 10. 2019, 11:00 České Budějovice B - Brno   2:3 (-19,17,-15,16,-13)  
24 12. 10. 2019, 13:00 Lvi Praha B - Hradec Králové   3:0 (22,12,24)  
25 12. 10. 2019, 18:00 MFF Praha - Liberec B   1:3 (-18,-19,20,-26)  
26 12. 10. 2019, 17:00 Benátky n. J. - Bučovice   3:2 (-22,26,-21,22,17)  
27 12. 10. 2019, 17:00 ČZU Praha - Staré Město   2:3 (-21,20,-23,17,-12)  
28 3. 1. 2020, 16:00 SCM-ČVS-KTI - Brno   Gallus M. ,Mačát Z. ?
KALENDÁŘ AKCÍ

3

Prosinec

EX-M Aero x Lvi 18.00 - hala Odolena Voda

11

Prosinec

EX-M Lvi x Příbram 19.00 - Unyp arena

17

Prosinec

EX-M České Budějovice x Lvi 18.00 - hala Stromovka