ČLÁNEK
article 131 image
Kvalifikace mladších žákyň
14.09.2019 Přípravka

Na kvalifikačním turnaji mladších žákyň se našim začínajícím nejmaldším Lvicím podařilo vybojovat účast ve 4.lize.

Rozpis 1. kola přeboru Prahy mladších žákyň 2019/2020 – 1. turnaj 5. 10. 2019

 

 1.liga

Účastníci:                    Meteor „A“, Dansport , ZŠ Mikulova „A“, Orion „A“

Pořadatel:                   Mikulova „A“

Termín:                       Sobota 5. října 2018, zač. 9:00 hod.,

Místo:                         ZŠ Mikulova 1594, Praha 4

Spojení:                       M-C Opatov, pak 5 min. pěšky

Turnajový vklad:         700,- Kč                                                                

Rozhodčí:                    1

Kontakt:                      Lepič Martin                                          TM – 602 968 468    

 

 2.liga:

Účastníci:                    Olymp „A“, Olymp „B“, Kometa „A“, Studio Sport

Pořadatel:                   Olymp „A“

Termín:                       Sobota 5. října 2018, zač. 9:00 hod.,

Místo:                         FZŠ Brdičkova, Brdičkova 1877, Praha 5

Spojení:                       Metro Lužiny

Rozhodčí:                    1              

Turnajový vklad:         700,- Kč                                                                     

Kontakt:                      Gavalcová Eliška                                           TM – 602 949 443

 

3. liga:                         

Účastníci:                    Střešovice „A“, Slavia, Horní Počernice, Španielka

Pořadatel:                   Španielka Řepy

Termín:                       Sobota 5. října 2018, zač. 9:00 hod.,

Místo:                         ZŠ J. Wericha, Praha - Řepy Španielova 1111/19

Spojení:                        T - 9, 16, zastávka Blatiny, pak 5 min. pěšky, Bus 164, 225 zastávka

                                       Bazovského

Turnajový vklad:         700,- Kč

Rozhodčí:                    1

Kontakt:                      Lenka Malinkovičová                                    TM – 602 119 824

 

 4.liga:

Účastníci:                    BK Ládví, SAVO, ABC Braník, VK Lvi  

Pořadatel:                   Olymp Praha „A“

Termín:                       Sobota 5. října 2018, zač. 9:00 hod.,

Místo:                         FZŠ Brdičkova, Brdičkova 1877, Praha 5

Spojení:                       Metro Lužiny

Turnajový vklad:         700,- Kč

Rozhodčí:                    1

Kontakt:                      Gavalcová Eliška                                                TM – 602 949 443  

 

  5.liga:

Účastníci:                    Kometa „B“, SK BU Hostivař, ZŠ Mikulova„B“, Meteor „B“, Orion „B“

Pořadatel:                   Mikulova Praha „B“

Termín:                       Sobota 5. října 2018, zač. 9:00 hod.,

Místo:                         ZŠ Mikulova 1594, Praha 4

Spojení:                        M-C Opatov, pak 5 min. pěšky

Turnajový vklad:         700,- Kč

Rozhodčí:                    1

Kontakt:                      Martin Lepič                                                      TM – 602 968 468

 

Pořadí zápasů pro čtyřčlennou skupinu: 1-4, 2-3, 4-3, 1-2, 2-4, 3-1

Pořadí zápasů pro pětičlennou skupinu: 2-5, 3-4, 1-2, 5-3, 1-4, 2-3, 4-5, 3-1, 4-2, 5-1.

 

KALENDÁŘ AKCÍ

3

Prosinec

EX-M Aero x Lvi 18.00 - hala Odolena Voda

11

Prosinec

EX-M Lvi x Příbram 19.00 - Unyp arena

17

Prosinec

EX-M České Budějovice x Lvi 18.00 - hala Stromovka