ČLÁNEK
article 198 image
První ochutnávka úspěchu pro Lvice
02.03.2020 Přípravka
IMG-20200301-WA0018
V neděli 1.3., po návratu z lyžařského kurzu sportovních tříd, jsme se zúčastnily přátelského turnaje mladšich žákyň v Radotíně. Již při vstupu do této nové prostorné haly jsem měla příjemný pocit. Byly připraveny tři kurty, dva pro mladší žákyně a jeden pro oranžový minivolejbal, který  mimo jiné také vyhráli Lvi a menší tribuna pro fanoušky. 
Šestkového turnaje se zúčastnilo šest týmů, v základní části se odehrály dvě skupiny po třech, pak následoval kříž 2. se 3. v tabulce a na závěr finálový zápas. Lvice vyhrály základní skupinu, a tak čekaly na svého soupeře v místním příjemném bufetu s toustem v ruce. 
Kolem 12 hodiny začalo první finále Lvic. Atmosféra byla neuvěřitelná, skupina rodičů, oranžových, modrých, červených Lvíčat a spoluhráček z Dobřichovic vytvořili společně nezapomenutelný zážitek nejen pro hráčky, ale i pro nás trenéry. Celý fanklub Lvic vedl svým zvučným hlasem Martin Boledovič, kterého nelze přeslechnout ani na extralize mužů. Celou halou znělo " Lvi Praha,  Lvi Praha" a po skončení zápasu následovala děkovačka s hesly " Holky děkujem, holky děkujem." V tu chvíli už celý tým Lvic plakal dojetím a musím říct, že i já jsem měla silné emoce. 
Při pondělnim hodnocení na tréninku se mi líbila hláška Martina Netolického na mou otázku, co by k nedělnímu turnaji řekl " Myslím, že je potřeba natrénovat děkovačku, zde mají holky velké nedostatky."
Chtěla bych velmi moc poděkovat všem rodičům, řidičům, fanouškům, svačinářům no prostě celému Fanklubu Lvic za podporu a spolupráci. Jsme rádi, že Vás máme, bez Vás by to nešlo.
Za celý tým Lvic Dréša
 
 
KALENDÁŘ AKCÍ

7

Prosinec

EX-M: Lvi x České Budějovice 18.00 Unyp arena

9

Prosinec

EX-M: Karlovarsko x Lvi 18.00 Hala míčových sportů

14

Prosinec

LM-M: Galati x Lvi 17.00 Hala Dunărea