ČLÁNEK
article 279 image
Soustředění z říše snů. Lvi a Lvice vyrazili do Litomyšle
17.08.2021 Muži A

Snil o tom každý kluk, přála si to každá holka. Strávit tak týden se svým idolem. On se ale vůbec nechová jako modla, trénuje přímo vedle mě – směje se stejně a někdy taky vzteká. „Myšlenka se zrodila předloni, kdy jsem poprvé absolvoval klubové soustředění,“ vzpomíná Tomáš Pomr, sportovní ředitel Lvů a trenér mužů v jedné osobě.

 

Z toho vyplývá, že se Litomyšl už potřetí proměnila ve „Lví ráj“. Na jednom místě naleznete na 200 členů našeho oddílu – od dětiček z přípravky až po hvězdy extraligového áčka. „Dojmy jsou jen pozitivní. Všichni trenéři, hráči i děti jsou nadšení,“ vzkazuje domů Tomáš.

 

Na východě Čech jsme našli dokonalé podmínky. K dispozici máme dvě haly, antukové kurty, na výběhy můžeme využívat atletický stadion i venkovní terény, samozřejmostí je posilovna, hojně využívaným benefitem bazén.

 

A nyní k programu: každá kategorie samozřejmě trénuje zvlášť, dle svých schopností. Několikrát denně ovšem přijde čas, kdy se všichni sejdou. „Pro děti je to obrovská motivace,“ popisuje Honza Malina, kouč kadetů. „Je radost pozorovat, jak se tu všichni zlepšují. Porovnávají se s profesionály, co uspěli v zahraničí,“ doplňuje.

 

Bližší informace o soustředění (včetně videí a fotogalerií) naleznete na našich sociálních sítích. Ať už Facebooku, Instagramu či YouTube kanálu.

KALENDÁŘ AKCÍ