ČLÁNEK
article 87 image
Zakončení pražského přeboru st. žáků

V sobotu 16.3. proběhl v tělocvičnách ZŠ Brdičkova závěrečný turnaj pražského přeboru starších žáků. Poslední turnaj byl vyvrcholením série turnajů a rozhodovalo se na něm o celkovém pořadí žákovského přeboru a rozdělení medailí.

Přeborníkem Prahy v ročníku 2018-2019 se stali hoši  z týmu SK Prosek . Stříbrné medaile obdrželi domácí Lvi Praha a na třetím místě se umístilo družstvo SK Kometa.

Starší žáci

Třetí březnový víkend se v Praze na Lužinách konal poslední Pražský přebor, kde už byly karty rozdány v konečném pořadí. Naši mladí Lvi obsadili v sobotním turnaji třetí místo za družstvy Proseka a Komety. Jediným stínem turnaje bylo zranění ustředního nahravače Lvů Matyáše Ruska, který si přivodil v prvním zápase výron v kotníku. V celkovém součtu všech turnajů jim patří druhé místo za družstvem Proseka. Znamená to, že je čeká kvalifikace na MČR starších žáků, která se koná 27.-28.dubna. Místo, kde se bude hrát a soupeře jim určí los.

Celkové medailové umístění PP starších žáků v sezoně 2018/2019

• SK Prosek Praha
  • Lvi Praha A
  • SK Kometa Praha

Mladší žáci

V neděli 17.3. 2019 se uskutečnil závěrečný turnaj Přeboru Prahy mladších žáků. Soutěž byla rozdělena na 6. lig. První až páta liga se konala v tělocvičně ZŠ Brdičkova na Lužinách a poslední 6. liga se konala na ZŠ Žernosecká na Ládví. V 6. lize obsadila naše nejmenší Lvíčata 1.místo. Naše další týmy se objevily ve třetí a první lize. V třetí lize obsadili 1. místo a 2. místo.V první lize se už bojovalo o sady medailí a zde naše družstva obsadila po vyrovnaných bojích 2. a 3. místo. Sklonit se musela pouze před týmem Proseka, který celou soutěž vyhrál.

Celkové medailové umístění PP mladších žáků v sezoně 2018/2019

• Lvi Praha B

Kadeti

V sobotu 9.3.2019 se uskutečnil v Rychnově n. Kněžnou závěrečný turnaj Českého poháru kadetů. Cílem našeho kadetského B-týmu, byl zisk medaile. Po celkově dobrém výkonu se nakonec podařilo vybojovat bronzové madaile. Nejlepším nahrávačem turnaje byl zvolen Jan Bašta. Družstvo odehrálo celkově pět utkání s bilancí 3 vítěztví a 2 porážky. Nutno dodat, že porážky byly v tie-breaku s tím, že v obou zápasech jsme měli dokonce výhodu mečbolu. (Rychnov a Svitavy)

Pražský přebor

V neděli 17.3 se konal závěrečný turnaj Pražského přeboru kadetů na gymnáziu Jana Keplera. Tři týmy mohly ještě získat titul přeborníci Prahy. Přestože naši Lvi měli drtivý závěr v podobě tří vítězství, tak skončili o jeden bod za týmem Dansportu.

Lvi x Dansport 2:0

Lvi x Prosek 2:0

Lvi x Orion 2:1